wsparcie

Diakonia PDF Drukuj Email

logodDiakonia to wspieranie innych ludzi w ich ciężkich sytuacjach, to aktywna służba na rzecz innych i   wszelkie działania koncentrujące się na pomocy drugiemu człowiekowi . Wspieramy, działamy, pomagamy w różnych sytuacjach, na różnych szczeblach i w różnych formach. Jesteśmy organizacją kościelną, dlatego w naszych działaniach zawsze kierujemy się słowami z Ewangelii Mateusza: "Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście (Mt 25,40)." Diakonia Koszalin jest charytatywną organizacją kościelną, która należy do struktur Diakonii Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP.


Oddajemy do Państwa dyspozycji  stronę internetową www.diakonia-koszalin.pl. Zamieszczamy na niej nie tylko informacje dotyczące naszej działalności, ale również informacje o nas, naszą historię oraz aktualne wydarzenia.


Mamy nadzieję, że strona internetowa oraz jej funkcjonalność przypadnie Państwu do gustu i chętnie będziecie Państwo ją i korzystać z jej zasobów.

Diakonia Parafii Ewangelicko-Augsburskiej (Diakonia Koszalin)

ul. Połczyńska 1

75-802, Koszalin

tel. 505 41 83 04 lub 94 34 54 670

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

konto: BZWBK 02 1090 2646 0000 0006 5802 6835

proboszcz: ks. Janusz Staszczak

pracownik: Izabela Główka - Sokołowska

 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Koszalin.Luteranie.pl